• Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 w Szkole Podstawowej w Gałkowie Dużym

• Drodzy Rodzice, Drodzy Uczniowie,

Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 odbędzie się 1 września 2021 r. według poniższego harmonogramu:
            godz. 8.00 – msza św. – kościół parafialny w Gałkowie Dużym
            Spotkania z wychowawcami w salach:
            godz. 9.00 – kl. VIII
            godz. 9.30 – kl. VII, kl.VI
            godz. 10.00 – kl.V, kl.IV
            godz.10.30 -  kl.II, kl.III – sala gimnastyczna
            godz.11.00 – kl.I - uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022, sala gimnastyczna
            Przydział sal, w których odbędą się spotkania z wychowawcami wywieszony będzie na drzwiach wejściowych do szkoły w dn. 1.09.2021 r.
            Ze względu na obowiązujące procedury bezpieczeństwa prosimy, by tylko uczniom klas pierwszych towarzyszyła w tym dniu jedna osoba dorosła.
            Na terenie szkoły wszystkich obowiązują zasady: dystans, dezynfekcja, maseczka.
            Wszelkie informacje na bieżąco będą przekazywane przez wychowawców klas. Prosimy również o śledzenie naszej strony internetowej.

Do zobaczenia w szkole