Autostrada do kariery Akademia Mądrego Człowieka Pracownie komputerowe dla szkół Rozwój zainteresowań uczniów gimnazjum drogą do kariery Edukacja ekologiczna mieszkańców Gminy Koluszki Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy Szansa dla ucznia Twoje dane Twoja sprawa Gimnazjaliści z klasą Ekopracownia "Akademia ekologiczna." Program zajęć pozalekcyjnych rozwijający zainteresowania czytelnicze uczniów klas młodszych Poznawaj świat z radością

Ekopracownia "Akademia ekologiczna."

www.zainwestujwekologie.pl

Zadanie pn. Ekopracownia „Akademia ekologiczna” przy Zespole Szkół w Gałkowie Dużym zostało dofinansowane ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.

Wartość ogólna zadania wynosi 32 000,00 zł. Dofinansowanie w formie dotacji ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi wynosi 29 300,00 zł.

Projektu przewiduje wyposażeni pracowni edukacji ekologicznej dla uczniów Zespołu Szkół w Gałkowie Dużym.

W ramach  projektu  zakupione zostaną:

• Pomoce dydaktyczne
  • Sprzęt multimedialny