Autostrada do kariery Akademia Mądrego Człowieka Pracownie komputerowe dla szkół Rozwój zainteresowań uczniów gimnazjum drogą do kariery Edukacja ekologiczna mieszkańców Gminy Koluszki Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy Szansa dla ucznia Twoje dane Twoja sprawa Gimnazjaliści z klasą Ekopracownia "Akademia ekologiczna." Program zajęć pozalekcyjnych rozwijający zainteresowania czytelnicze uczniów klas młodszych Poznawaj świat z radością

Edukacja ekologiczna mieszkańców Gminy Koluszki

Projekt  „Edukacja ekologiczna mieszkańców Gminy Koluszki”  był finansowany z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska przy współudziale Urzędu miejskiego w Koluszkach. W naszej szkole został utworzony punkt edukacji ekologicznej z którego będą mogli korzystać uczniowie  z powiatu łódzkiego-wschodniego i brzezińskiego. W ramach projektu została wyposażona pracownia przyrodnicza, dzieci uczestniczyły w 5 wycieczkach po Ziemi Łódzkiej i okolicy. Dla nauczycieli zostały przygotowane konspekty zajęć, a dla uczniów karty pracy na poszczególne etapy edukacyjne. Podsumowaniem projektu był  konkurs ekologiczno- przyrodniczy „ Żmija, czyli nasze jest piękne”.