Aktualności

Autostrada do kariery Akademia Mądrego Człowieka Pracownie komputerowe dla szkół Rozwój zainteresowań uczniów gimnazjum drogą do kariery Edukacja ekologiczna mieszkańców Gminy Koluszki Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy Szansa dla ucznia Twoje dane Twoja sprawa Gimnazjaliści z klasą Ekopracownia "Akademia ekologiczna." Program zajęć pozalekcyjnych rozwijający zainteresowania czytelnicze uczniów klas młodszych Poznawaj świat z radością

Projekty i programy

Akademia Mądrego Człowieka

 

Akademia Mądrego Człowieka to projekt realizowany przez Szkołę Podstawową w Gałkowie Dużym od 1 września 2014r. do 30 czerwca 2015r. Uczniowie w czasie trwania projektu będą mieli możliwość podniesienia kluczowych kompetencji w zakresie posługiwania się językiem polskim oraz pozannia nowaczesnych technik w uczeniu się, metod koncentracji, relaksu, tak ważnych w procesie zdobywania nowej wiedzy. Udział w projekcie to także doskonała okazja do nauki języka angielskiego w małych grupach. Dla uczniów przewidziane są również zajęcia z pedagogiem i doradcą zawodowym, w celu podniesienia świadomości dzieci na temat wyboru odpowiedniej  ścieżki kształcenia.

Dodatkową korzyścią z udziału w projekcie jest wzbogacenie bazy dydaktycznej w nowoczesny sprzęt multimedialny: tablicę interaktywną, laptopy, mikroskopy, kamerę, oraz tablety.

W projekcie birze udział 140 uczniów naszej szkoły podzielonych na 10 grup edukacyjnych.

 

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gałkowie Dużym
    ul. Dzieci Polskich 14
    95-041 Gałków Duży
  • (44) 7145843 lub 512446650 - sekretariat
    512446651 - księgowość

Galeria zdjęć