Pedagog szkolny Gdzie szukać pomocy Dla ucznia Dla rodzica Szkoła bez przemocy ADHD Jak uchronić dzieci przed niebezpieczeństwami w sieci? Program profilaktyczno-wychowawczy Autyzm, dysleksja rozwojowa, depresja Prezentacje Stop Hejtom Instrukcja zgłaszania ucznia do Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej Tekstowa podstrona

Stop Hejtom

W dniu 29.05.2018r. odbyła się ewaluacja szkolnego konkursu profilaktycznego  pt. ,,Stop hejtom!’’, którego celem było przede wszystkim przeciwdziałanie agresji i przemocy, szczególnie werbalnej w Internecie. Uczniowie klas IV – III gim przygotowali ciekawe prezentacje multimedialne, plakaty oraz krótkie filmiki. Spośród wielu prac jury wyłoniło najlepsze prace. Wszyscy uczniowie, którzy przystąpili do rywalizacji zostali nagrodzeni za  trud i wkład w działanie. Koordynatorami konkursu był pedagog sp p. Paulina Waszczykowska i pedagog rewalidacyjny p. Emilia Łęcka – Szafarz.