Biblioteka szkolna regulamin biblioteki konkursy ważne wydarzenia sentencje Warto przeczytać

ważne wydarzenia

Wykaz_tytulow_ksiazek__ktore_zostana_zakupione_-_program_Ksiazki_naszych_marzen_(1).docx

Nie przegap tego!

Kreatywni z naszej szkolnej biblioteki:

·         od czterech lat organizują i prowadzą akcję głośnego czytania w Przedszkolu
w Gałkowie Dużym i w szkole dla najmłodszych, akcja przebiega pod hasłem: „Poczytaj mi Kolego, Koleżanko!”

·         współtworzą listę najbardziej oczekiwanych książek

·         rozwijają talenty plastyczne poprzez udział w konkursach i projektach

·         redagują na stronie naszej szkoły w zakładce Biblioteka szkolna rubrykę Warto przeczytać, w której zamieszczają swoje recenzje o przeczytanych utworach

·         wykonują tematyczne prezentacje multimedialne (np. 2012 rokiem Janusza Korczaka, Moja ulubiona książka)